Výsledky žebříčku mládeže Středočeské oblasti po 9. kole - jaro - konečné


D12						Celkem	29.3.09	4.4.09	5.4.09	17.4.09	5.5.09	30.5.09	31.5.09	13.6.09	14.6.09	počet závodů
 1.	Zábranská Kristýna	SLA9852	C	1149,08	177,92	194,59	166,22	  0,00	  0,00	203,10	196,74	196,58	180,15	7
 2.	Doubková Petra		SLA9853	C	1148,43	  0,00	198,47	194,64	  0,00	  0,00	183,36	188,32	207,10	176,54	6
B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B
 3.	Zimmerová Kateřina	ZVO9852	C	1140,61	192,84	170,21	185,76	205,14	180,00	197,11	179,76	125,67	  0,00	8
 4.	Hájková Eliška		ZVO9851	C	1137,56	 81,27	168,55	198,00	184,85	145,09	158,11	183,78	196,32	206,06	9
 5.	Ježková Kateřina	SLA9750	B	1065,12	229,24	  0,00	207,36	  0,00	  0,00	199,79	214,94	  0,00	213,79	5
 6.	Bejčková Kateřina	SLA9850	C	 421,56	137,49	  0,00	  0,00	127,57	  0,00	  0,00	156,50	  0,00	  0,00	3
 	Němcová Barbora		ROZ9750	C	 210,01	  0,00	  0,00	  0,00	210,01	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	1
 	Čermáková Alžběta	KAM9750	C	 206,94	  0,00	206,94	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	1
 	Sladovníková Eliška	ZVO9752	C	 116,37	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	116,37	  0,00	  0,00	  0,00	1
	Janžurová Dorota	SLA9653	C	  90,26	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	 90,26	  0,00	  0,00	  0,00	1
	Tomášková Barbora 	SLA9752	C	  12,21	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	 12,21	1
	Fialková Eliška		ODV9750	C	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	1


D14						Celkem	29.3.09	4.4.09	5.4.09	17.4.09	5.5.09	30.5.09	31.5.09	13.6.09	14.6.09	počet závodů
 1.	Malcová Kateřina	ROU9551	C	866,45	161,65	195,10	189,70	  0,00	160,00	  0,00	  0,00	160,00	  0,00	5
 2.	Veselá Rebeka		KAM9652	C	768,34	208,34	200,00	  0,00	200,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	160,00	5
B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B
 3.	Hejnalová Eva		KAM9651	B	725,98	177,94	180,82	179,93	187,29	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	4
 4.	Hausenblasová Karolína	KAM9650	C	613,67	213,71	  0,00	200,00	199,96	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	3
 5.	Műllerová Eva 		SLA9652	C	311,03	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	151,03	160,00	  0,00	  0,00	2
	Rafajová Anna		SLA9550	C	180,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	180,00	  0,00	  0,00	  0,00	1
	Matějková Žofie		ROZ9550	C	167,63	167,63	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	1
	Sýkorová Anna		ODV9651	C	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	1


D16						Celkem	29.3.09	4.4.09	5.4.09	17.4.09	5.5.09	30.5.09	31.5.09	13.6.09	14.6.09	počet závodů
 1.	Mrázová Pavla		DCE9350	B	571,64	 96,64	 90,14	114,61	116,41	101,17	  0,00	  0,00	 52,67	 26,44	7
 2.	Bořánková Karolína	KAM9550	B	526,46	100,17	 69,18	  0,00	 86,77	 90,34	  0,00	  0,00	 90,00	 90,00	6
B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B
 3.	Hlubučková Kristýna	KAM9551	B	526,36	103,20	112,30	114,24	 96,82	 99,80	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	5
 4.	Kozáková Zuzana		KAM9451	B	240,98	 95,14	 97,56	  0,00	 48,28	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	3
 5.	Kamererová Valérie	KAM9452	C	193,76	 94,73	  0,00	  0,00	  0,00	 99,03	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	2
 6.	Brodská Adéla		ROZ9450	C	183,52	  0,00	 58,24	 71,15	 54,13	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	3
	Procházková Kateřina	LBE9350	C	 65,71	 65,71	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	1
	Sýkorová Petra		DKL9450	C	 48,19	  0,00	  0,00	 48,19	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	1

						
D18						Celkem	29.3.09	4.4.09	5.4.09	17.4.09	5.5.09	30.5.09	31.5.09	13.6.09	14.6.09	počet závodů
 1.	Macková Lucia		KAM9151	B	 80,00	 80,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	1
 1.	Švarcbachová Tereza	KNC9251	C	 80,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	 80,00	  0,00	  0,00	  0,00	1


H12						Celkem	29.3.09	4.4.09	5.4.09	17.4.09	5.5.09	30.5.09	31.5.09	13.6.09	14.6.09	počet závodů
 1.	Jíra Tomáš		ROZ9800	C	1235,49	194,65	218,23	202,53	179,59	201,24	201,36	184,05	217,48	165,61	9
 2.	Kalista Michael		LBE9701	C	1010,70	  0,00	171,00	149,85	150,17	172,46	155,75	  0,00	182,92	178,40	7
 3.	Ascherman Daniel	KAM9801	C	1009,07	201,57	  0,00	195,92	215,13	200,87	  0,00	  0,00	  0,00	195,58	5
 4.	Goj Tomáš		LBE9700	C	 986,51	  0,00	174,89	164,55	168,70	172,09	141,42	  0,00	146,25	160,03	7
B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B
 5.	Brázdil Petr		ODV9700	C	 938,57	176,13	  0,00	  0,00	205,28	184,16	173,40	  0,00	199,60	  0,00	6
 6.	Ondřejček Jiří		ODV9800	C	 892,88	203,78	  0,00	186,97	147,90	  0,00	160,87	193,36	  0,00	  0,00	5
 7.	Ježek Ondřej		SLA9701	B	 847,65	186,20	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	212,85	222,58	  0,00	226,02	4
 8.	Lukáš Marek		DKL9702	C	 784,47	154,29	  0,00	130,57	143,88	  0,00	  0,00	155,30	 71,13	129,30	6
 9.	Komers František	KNC9801	C	 735,67	167,01	206,88	  0,00	  0,00	175,99	185,79	  0,00	  0,00	  0,00	4
10.	Hausenblas Šimon	KAM9803	C	 561,98	187,55	  0,00	201,54	172,89	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	3
	Valášek Jiří		KAM9700	C	 347,90	  0,00	  0,00	  0,00	150,00	197,90	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	2
	Šťastný Michal		ROZ9701	C	 307,96	136,00	171,96	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	2
	Skořepa Pavel		KPY9701	C	 262,13	135,73	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	126,40	  0,00	  0,00	  0,00	3
	Kašpar Františel	SLA9800	C	 240,88	  0,00	  0,00	129,52	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	111,36	2
	Brodský Filip		ROZ9700	B	 170,06	  0,00	170,06	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	1
	Havlíček Petr		DKL9703	C	 160,65	  0,00	  0,00	160,65	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	2
	Veselý Matěj		ODV9701	C	 119,73	119,73	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	1
	Horych Eduard		DKL9701	C	 114,89	  0,00	  0,00	114,89	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	1
	Beneš Jan		DKL9800	C	  75,10	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	 75,10	  0,00	  0,00	  0,00	4
	Kováčik Juraj		KNC9701	C	  36,09	 36,09	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	1
	Sladovník Adam		ZVO9601	C	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	1
	Hlubuček Martin		KAM9701	C	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	1
	Šplíchal Jakub		ZVO9801	C	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	1
	Dobeš Jiří		KNC9802	C	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	1
	Toms Vlastimil		SLA9801	C	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	1


H14						Celkem	29.3.09	4.4.09	5.4.09	17.4.09	5.5.09	30.5.09	31.5.09	13.6.09	14.6.09	počet závodů
 1.	Kettner Vojtěch		HCE9600	B	1344,04	214,57	159,86	  0,00	222,55	207,43	233,96	227,15	200,00	238,38	8
 2.	Veselý Jakub		LBE9500	C	1114,16	174,25	165,42	202,87	  0,00	192,24	188,11	180,53	142,83	176,16	8
B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B
 3.	Buk Michal		ROU9601	B	1033,13	108,25	112,45	196,47	170,86	168,98	177,92	133,44	  0,00	185,46	8
 4.	Dobeš Jan		KNC9502	C	 692,15	179,16	179,23	  0,00	 90,11	  0,00	103,04	  0,00	140,61	  0,00	5
 5.	Čermák Matyáš		KAM9501	B	 629,51	206,27	216,65	  0,00	206,59	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	3
 6.	Komers Jan		KNC9501	B	 596,77	  0,00	204,12	  0,00	  0,00	200,33	  0,00	192,32	  0,00	  0,00	3
 7.	Kašpar Vojtěch		SLA9500	C	 484,77	  0,00	  0,00	200,67	  0,00	  0,00	117,92	  0,00	  0,00	166,18	4
	Strejc Jan		ZVO9501	C	 310,98	150,13	  0,00	  0,00	104,58	 56,27	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	3
	Sladovník Adam		ZVO9601	C	 256,51	  0,00	  0,00	  0,00	152,38	104,13	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	3
	Volf Matěj		ROZ9601	C	 183,51	  0,00	  0,00	183,51	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	1
	Kocáb Petr		SLA9603	C	 161,32	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	161,32	2
	Votava Kryštof		KNC9601	C	  63,61	 63,61	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	1

		
H16						Celkem	29.3.09	4.4.09	5.4.09	17.4.09	5.5.09	30.5.09	31.5.09	13.6.09	14.6.09	počet závodů
 1.	Uhlíř Marek		LBE9400	B	574,22	 84,57	104,58	 95,70	 77,79	  0,00	100,00	 95,58	 93,79	 80,88	8
 2.	Štádlík Lukáš		SLA9401	B	574,13	109,74	100,65	  0,00	 95,88	  0,00	 87,50	 77,67	 80,36	100,00	8
B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B
 3.	Malec Oldřich		SLA9400	C	459,28	 80,45	 94,77	 68,63	 67,22	  0,00	 70,01	 78,20	 31,48	 65,13	8
 4.	Valášek Jan		KAM9400	C	426,92	  0,00	  0,00	110,04	113,60	 90,00	  0,00	  0,00	113,28	  0,00	4
 5.	Svoboda Jakub		ROU9301	C	357,56	105,68	  0,00	 68,42	 90,52	  0,00	  0,00	  0,00	 92,94	  0,00	4
 6.	Buk Jindřich		ROU9303	B	333,29	  0,00	  0,00	121,33	  0,00	 85,73	  0,00	126,23	  0,00	  0,00	3
	Němeček Jan		KAM9300	B	156,91	  0,00	 71,38	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	 85,53	  0,00	2
	Kučera Tomáš		DKL9400	C	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	1
	Hadraba Petr		KAM9302	C	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	1 

			
H18						Celkem	29.3.09	4.4.09	5.4.09	17.4.09	5.5.09	30.5.09	31.5.09	13.6.09	14.6.09	počet závodů
 1.	Šimon Václav		LBE9100	C	575,93	 96,27	 51,77	  0,00	 96,68	  0,00	100,00	102,98	 90,00	 90,00	7
 2.	Šafka Daniel		KAM9105	B	378,87	  0,00	100,00	 90,00	101,27	  0,00	  0,00	 87,60	  0,00	  0,00	4
B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B
 3.	Hájek Adam		ZVO9201	C	349,83	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	 93,20	109,42	 85,61	 61,60	4
 4.	Buk Jindřich		ROU9303	B	302,39	108,18	  0,00	  0,00	102,05	  0,00	 92,16	  0,00	  0,00	  0,00	3
 5.	Líbal Jakub		ROU9202	C	261,72	 55,49	 22,08	 39,51	 64,64	 80,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	5
	Šedivý Ondřej		KNC9103	B	139,96	  0,00	  0,00	  0,00	 71,65	  0,00	  0,00	 68,31	  0,00	  0,00	2
	Daněk Vojtěch		ROZ9100	B	 95,54	 95,54	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	1
	Aschermann Michal	KAM9104	C	 84,22	 84,22	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	2
	Šimon Jan		DKL9100	C	 52,20	  0,00	  0,00	  0,00	 52,20	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	1
 

H20						Celkem	29.3.09	4.4.09	5.4.09	17.4.09	5.5.09	30.5.09	31.5.09	13.6.09	14.6.09	počet závodů
 1.	Hartl Martin		ODV9000	C	 80,00	  0,00	  0,00	 80,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	2